HAKKIMIZDA


AVUKAT ASLIHAN YALIM


1981 Şarkışla doğumlu olan avukat Aslıhan YALIM Şarkışla lisesinin ardından Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Ankara Barosu ve akabinde Balıkesir Barosunda stajını tamamladıktan sonra Balıkesir barosuna kayıtlı olarak meslek hayatına başlamıştır.
Amasya Merzifon  Polis Eğitim Merkezinde Ceza Hukuku dersi  vermiştir. Çalık Yedaş Amasya İl Koordinatörlüğünde İl Hukuk Müşaviri ,Amasya Barosu yönetim kurulu üyeliği de yapan Aslıhan YALIM halen Muğla Barosu Marmaris İlçesine kayıtlı , İş Hukukunda Bilirkişi ve Arabulucu Avukat olarak meslek hayatını devam ettirmektedir.
 

 MİSYONUMUZ

Hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde müvekkillerimizi  Türk hukukunu yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde temsil etmek hukukun genel prensiplerime uygun uzlaşma yöntemleriyle hukuki ilişkiler kurulurken ve devamında çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturmaktır.

VİZYONUMUZ

 Hukukun üstünlüğü ilkeleri doğrultusunda farklılıklar yaratarak:                                                                                                                                   
“ HER KOŞULDA EVRENSEL HUKUK İLKELERİNE TAM BİR BAĞLILIKLA VE AVUKATIN BAĞIMSIZLIĞI İLKESİNDEN VAZGEÇMEDEN, DÜRÜST VE ÇALIŞKAN BİR EKİP OLARAK ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRMEK GENEL PRENSİBİMİZDİR  “

  • Paylaş:

0 Yorum

Henüz onaylanmış yorum yok! Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Rights haven't been verified We couldn't load the page because response code isn't 200. May be server's settings are incorrect.